Svietidlo LED obrazové Picture guard 3640 chróm
Kód: 191799
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá obrazové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250336404 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo PICTURE GUARD. |
| Šírka: | 29,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 300 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | PICTURE GUARD |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
