Svietidlo LED obrazové Paula 6749 chróm
Kód: 211820
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá obrazové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250367491 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo PAULA. |
| Šírka: | 59 |
| Výška: | 11 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1000 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 50 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | PAULA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
