Svietidlo LED nástenné Greg 78003 čierne
Kód: 222729
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné podlinkové |
|---|---|
| EAN: | 5996595780036 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo pod linku, s vypínačom. Dá sa spájať, max 6 kusov. Verzia svetla do zásuvky. |
| Šírka: | 31 |
| Výška: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 390 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V /50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | dĺžka kábla 120 cm |
| Séria: | GREG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
