Svietidlo LED nástenné Greg 5218 biele
Kód: 211825
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá nástenné podlinkové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250352183 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo GREG podlinkové. S vypínačom. Dá sa spájať, max 10 kusov. |
| Šírka: | 87 |
| Výška: | 2 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 13W |
| Svietivosť: | 1300 lm |
| Farba svetla: | 4000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
| Séria: | GREG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
