Svietidlo LED na magnetický lištový systém 48V 2x8W MLL01-57 čierne
Kód: 222808
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnetický lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 8605036615222 |
| Značka: | Lambario |
| Obchodný text: | LED svietidlo na magnetický lištový systém 48V. |
| Šírka: | 11,5 |
| Dĺžka: | 4,2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2x 8W |
| Svietivosť: | 1787 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 48V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
| Ďalšie údaje: | LED čipy Samsung |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
