Svietidlo LED na magnetický lištový systém 12W MLL01-14 čierne
Kód: 220500
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnetický lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 8605036611774 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | LED svietidlo na magnetický lištový systém. |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 814 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 48V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Materiál: | hliník + termoplast |
| Séria: | LED MAGNETIC |
| Výška: | 13 |
| Ďalšie údaje: | LED čipy SAMSUNG |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
