Svietidlo LED na magnet lištový systém 48V 10W 3000K HL1290050010 čierne
Kód: 224808
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Magnetický lištový systém |
|---|---|
| EAN: | 8683684215834 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | LED svietidlo na magnetický lištový systém 48V. |
| Dĺžka: | 13,8 |
| Priemer: | 5,7 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 10 W |
| Svietivosť: | 900 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 48V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | MAGNET |
| Materiál: | hliník |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
