Svietidlo LED MATILDA stropné HL0160900018 čierna
Kód: 261883
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technicke parametre: Oznacenie:Matilda 18 Wataž:18W IP20 3CCT 3000K-4000K-6400K 100-265V 25 000 hod Lumeny:1800lm Svietidlo 2v1,moze sa pouzit aj na zapustenie aj na povrch CiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684230059 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 18W |
| Výška: | 1,8 |
| Svietivosť: | 1800lm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Priemer: | 22 |
| Napätie: | 100-265V /50-60Hz |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 60-180mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
