Svietidlo LED MATILDA stropné HL0160900012 čierna
Kód: 261881
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Technicke parametre: Oznacenie:Matilda 12 Wataž:12W IP20 3CCT 3000K-4000K-6400K 100-265V 25 000 hod Lumeny:1200lm Svietidlo 2v1,moze sa pouzit aj na zapustenie aj na povrch CiernaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| EAN: | 8683684230035 |
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 1200lm |
| Stmievateľné: | nie |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Farba: | čierna |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Priemer: | 17 |
| Výška: | 1,8 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Napätie: | 100-265V / 50-60Hz |
| Ďalšie údaje: | Montážny otvor: 60-130mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
