Svietidlo LED kúpeľňové Turgon 75016 chróm
Kód: 222714
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| EAN: | 599659575169 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Nástenné LED svietidlo do kúpeľne. |
| Šírka: | 49 |
| Výška: | 8,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 13W |
| Svietivosť: | 1190 lm |
| Farba svetla: | 3000K / 4000K / 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | pamäť |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | TURGON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
