Svietidlo LED kúpeľňové Betty 5745 antická mosadz
Kód: 191930
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 5998250357454 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED kúpeľňové nástenné svietidlo BETTY, kov farby antická mosadz, mliečne sklo. |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 20 |
| Hmotnosť: | 1,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 371 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | mosadz |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | BETTY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
