Svietidlo LED kúpeľňové Beata 5716 chróm
Kód: 81047
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250357164 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | LED kúpeľňové bodové svietidlo BEATA, chróm/kov, acryl. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 9 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 465 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + acryl |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | E |
| Séria: | BEATA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
