Svietidlo LED kúpeľňové Antonia 5896 chróm
Kód: 195431
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250358963 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stropné LED svietidlo do kúpeľne ANTONIA. |
| Šírka: | 61 |
| Výška: | 7 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Dĺžka: | 61 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 24W |
| Svietivosť: | 2200 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Séria: | ANTONIA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
