Svietidlo LED kancelárske 18W 4200K LN21-00610
Kód: 164038
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8605036610265 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Obchodný text: | Kancelárske SMD LED svietidlo. Jednoduchá montáž. |
| Šírka: | 7,4 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 18W |
| Svietivosť: | 1850 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Dĺžka: | 60 |
| Materiál: | hliník + plast |
| Farba: | biela |
| Séria: | PROLINE-P |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
