Svietidlo LED interiérové do zeme/steny Yakut HL958L čierne
Kód: 215927
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
LED svietidlo na zapustenie do zeme alebo steny v interiéri.
POWER LED, 3W, 86lm, 4000K, IP20.
Rozmery: 7,8 x 7,8 x 5 cm
Farba: čierna
Priemerná životnosť: 30 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá zapustené |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8680985593401 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Interiérové svietidlo do zeme/steny |
| Šírka: | 7,8 |
| Výška: | 5 |
| Hmotnosť: | 0,3 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 86 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 185-264V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Séria: | YAKUT |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
