Svietidlo LED downlight VANETINA S 2CCT 12W HL0160860012 biele
Kód: 261902
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: Watáž 12W SMD LED 3000K-6400K,960lm 220-240V/50-60Hz IP20 Priemerná životnosť 20000h BIELADodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stropné LED |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 960lm |
| Farba svetla: | 2CCT - 3000K - 6400K |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemer: | 12 |
| Výška: | 4,6 |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 25000hod |
| Napätie: | 165-265V/50-60Hz |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
