Svietidlo LED bodové Solange 5046 biela
Kód: 211540
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250350462 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 40,5 |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Bodové LED svietidlo SOLANGE na stenu alebo strop. Kovová konštrukcia bielej farby so zlatým detailom. |
| Hmotnosť: | 2 |
| Watáž: | 12W |
| Svietivosť: | 760 lm |
| Farba svetla: | 3000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Séria: | SOLANGE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
