Svietidlo LED bodové Norton 6986 chróm
Kód: 175913
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250369860 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo NORTON s LED žiarovkou 3W 220lm, 3000K. Kov. Na žiarovku 1x max 50W GU10. |
| Šírka: | 11 |
| Výška: | 11 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 220 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | NORTON LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
