Svietidlo LED bodové HL0170020008 8W biela
Kód: 199160
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Bodové LED svietidlo na prisadenie, hlava sa dá natočiť.
Watáž: COB LED 8W, 4200K, 500lm.
Rozmery: 11,5 x 7 cm.
Farba: biela.
Uhol: 53°.
100-240V/50-60Hz, IP20.
Priemerná životnosť: 40 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8680985544915 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Bodové LED svietidlo na prisadenie, hlava sa dá natočiť. |
| Šírka: | 7 |
| Výška: | 11,5 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 8W |
| Svietivosť: | 500 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálna biela |
| Napätie: | 100-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 40 000 hodín |
| Séria: | TOKYO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
