Svietidlo kúpeľňové Togo 75007 chróm
Kód: 222705
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5996595750077 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo do kúpeľne, na žiarovku 1x max 40W E14. Kov chrómovej farby, biele sklenené tienidlo. |
| Šírka: | 15 |
| Výška: | 120 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP44 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | TOGO |
| Hmotnosť: | 1,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
