Svietidlo kúpeľňové Grando 6545 antická mosadz
Kód: 191940
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kúpeľňové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250365459 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Kúpeľňové bodové svietidlo GRANDO. Biele sklenené tienidlo s bronzovým lemovaním. |
| Šírka: | 24 |
| Výška: | 14 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 / R50 |
| Watáž: | max 1x 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | GRANDO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
