Svietidlo HL179L LED PANEL 36W 4200K
Kód: 175242
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 86989654155512 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; 220-240V/50-60Hz; IP54 ; 2049lm; 4200K; 36W |
| Šírka: | 59,5 |
| Výška: | 59,5 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2049 lm |
| Farba svetla: | 4200K - neutrálne svetlo |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP54 |
| Farba: | biela |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
