Svietidlo bodové Soma 6593 hnedá/krémová
Kód: 198546
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250365930 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 27 |
| Výška: | 17 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo SOMA. Kovová konštrukcia antickej hnedej farby, sklenené krémové tienidlá. |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | hnedá |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SOMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
