Svietidlo bodové Salazar 5399 čierna
Kód: 211534
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250353999 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 32 |
| Výška: | 16 |
| Závit: | E14 |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo SALAZAR na strop, kovová konštrukcia čiernej farby s imitáciou dreva, tienidlá z dymového skla. Na žiarovky 3x max 40W E14. |
| Hmotnosť: | 3 |
| Watáž: | 3x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | SALAZAR |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
