Svietidlo bodové Pablo 3979 čierne
Kód: 215891
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250339795 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo PABLO s dreveným detailom. |
| Šírka: | 72 |
| Výška: | 11 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 4x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + drevo buk |
| Farba: | čierna + drevo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | PABLO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
