Svietidlo bodové Norton 6048 chróm
Kód: 175914
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3 kg |
| EAN: | 5998250360485 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo NORTON na strop alebo stenu. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 13 |
| Hmotnosť: | 3 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 3x max 50W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | NORTON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
