Svietidlo bodové Lacey 5341 čierna/biela
Kód: 211577
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250353418 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo LACEY na stenu. S vypínačom. Kovová konštrukcia čiernej farby, s dekorom čipky, s chrómovým detailom, biele sklenené tienidlo. Na žiarovku 1x max 40W E14. |
| Šírka: | 14,5 |
| Výška: | 11,5 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | čierna + biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | LACEY |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
