Svietidlo bodové Fedora 3548 hnedé
Kód: 213889
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250335483 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo FEDORA. So zlatým dierkovaným detailom vnútri tienidla. |
| Šírka: | 30,5 |
| Výška: | 17 |
| Hmotnosť: | 1 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 2x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | hnedá |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | FEDORA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
