Svietidlo bodové Dobra 5673 biela/chróm
Kód: 211598
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250356730 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo DOBRA priamo do zásuvky. S vypínačom. S priloženou žiarovkou 4,5W 340lm, 3000K. Na žiarovku 1x max 35W GU10. |
| Šírka: | 18 |
| Výška: | 24,5 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | GU10 |
| Watáž: | 1x max 35W. Priložená žiarovka má 4,5W. |
| Svietivosť: | 340 lm |
| Farba svetla: | 3000K |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | chróm + biela |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Žiarovky v balení: | áno |
| Séria: | DOBRA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
