Svietidlo bodové Aberama 73003 čierne
Kód: 222669
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá bodové |
|---|---|
| EAN: | 5996595730031 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Bodové svietidlo na žiarovky 3x max 10W E14. |
| Šírka: | 41 |
| Výška: | 14,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 3x max 10W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ABERAMA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
