Stolová LED lampa Mumbai 96981 čierna
Kód: 220964
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové Villeroy Boch |
|---|---|
| EAN: | 4029599109501 |
| Značka: | Villeroy Boch |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo. S nabíjacím podstavcom. |
| Šírka: | 16,5 |
| Výška: | 15 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 2,5W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Materiál: | keramika |
| Farba: | čierna |
| Svietivosť: | 30 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Stmievateľné: | áno |
| Séria: | MUMBAI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
