Stolová LED lampa LDD01-10 červená
Kód: 221870
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8605036614317 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Závit: | LED |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo, vypínačom na kábli. 4W, 400lm, 3000K. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 50 |
| Watáž: | 4W |
| Svietivosť: | 400 lm |
| Farba svetla: | 3000K - teplá biela |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | červená |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30 000 hodín |
| Energická trieda svetelného zdroj: | F |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
