Stolová LED lampa L129-06 tmavohnedá
Kód: 167283
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Dizajnová stolová lampa tvorená dvomi obdĺžnikmi na podstavci.
36W, 2160lm, 4000K.
Materiál: kov / plastové krytky.
Farba: matná tmavohnedá / biela.
Šírka: 23cm, výška: 45cm
IP20, priemerná životnosť 25 000 hodín.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 8605036637958 |
| Značka: | LAMBARIO |
| Šírka: | 23 |
| Výška: | 45 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 36W |
| Svietivosť: | 2160 lm |
| Farba svetla: | 4000K - neutrálna biela |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | hnedá |
| Materiál: | kov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
