Stolová LED lampa HL013 3W čierna
Kód: 175228
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Stolová LED lampa s vypínačom na stôl do kancelárie alebo do domácnosti.
Watáž: POWER LED 3W, 130lm, 3000K.
Rozmery: 38 x 12 cm
Materiál: kov / plast. Farba: chróm / čierna.
220-240V/50-60Hz, IP20.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8699303420770 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Technické parametre:; POWER lED; 220-240V/50-60Hz; Watáž: 3W, 130lm; 3000K; IP20; Farba: čierna |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 3W |
| Svietivosť: | 130lm |
| Farba svetla: | 3000K |
| Napätie: | 220-240V/50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Farba: | čierna |
| Séria: | BUSE |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
