Stolová LED lampa Hardin 74013 čierna
Kód: 222691
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 5996595740139 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové LED svietidlo s bezdrôtovou nabíjačkou na telefóny. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 29 |
| Závit: | LED |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 210 lm |
| Farba svetla: | 2700K - 6000K možnosť meniť farbu svetla od teplej po studenú bielu |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | čierna |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 20 000 hodín |
| Ďalšie funkcie: | bezdrôtová nabíjačka na mobilné telefóny |
| Stmievateľné: | áno |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Ďalšie údaje: | lampa sa nabíja priloženým USB káblom |
| Séria: | HARDIN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
