Stolová lampa Nalani 2696 modrá
Kód: 213958
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 5998250326962 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 13 |
| Výška: | 25 |
| Závit: | E14 |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo NALANI. S vypínačom na kábli. Zamatové tienidlo. |
| Hmotnosť: | 1 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | keramika + textil |
| Farba: | modrá |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | NALANI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
