Stolová lampa Mirella 8090 vitrážové sklo
Kód: 123220
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 5 kg |
| EAN: | 5998250380902 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Farebné vitrážové sklo, koštrukcia kovová farby bronz |
| Šírka: | 30 |
| Výška: | 46,5 |
| Hmotnosť: | 5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | viacfarebná vitráž |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MIRELLA |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
