Stolová lampa Marvel 8072 vitráž
Kód: 195692
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250380728 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo MARVEL s vitrážovým sklom. S vypínačom na kábli. Vitráž hnedá/biela/oranžová, kovová konštrukcia bronzovej farby. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 36,5 |
| Hmotnosť: | 4 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | viacfarebná vitráž |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | MARVEL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
