Stolová lampa HL0500020001 2W 3CCT zlatá
Kód: 261994
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD LED 100-240V/50-60Hz 2W,60lm 3CCT 3000K-4200K-6400K Priemerná životnosť: 30 000hod Stolova lampa na nabijanie a stmievatelna IP20 Zlata/kovDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stolová LED dekoratívna lampa, nabíjatelná, dotyková, možnosť meniť farbu svietivosti |
| Watáž: | 2W |
| Svietivosť: | 60lm |
| Farba svetla: | 3CCT |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | áno |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-240V AC/5VDC |
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá |
| Šírka: | 12,5 |
| Výška: | 20 |
| Ďalšie údaje: | Nabíjateľná pomocou USB C |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
