Stolová lampa HL0490370005 5W červená
Kód: 261987
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Technické parametre: SMD lED 100-240V/50-60Hz Watáž: 5W, 380lm 4500K IP20 Farba:ČervenaDodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| EAN: | 8683684231674 |
| Značka: | HOROZ |
| Obchodný text: | Stolová LED lampa vhodná na písací stôl, do kancelárie aj do domácnosti. |
| Watáž: | 5W |
| Svietivosť: | 380lm |
| Farba svetla: | 4500K - neutrálna farba |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Stmievateľné: | nie |
| Priemerná životnosť svetelného zd: | 30000hod |
| Napätie: | 100-240V AC/5VDC |
| Materiál: | kov |
| Farba: | červená |
| Energická trieda svetelného zdroj: | G |
| Šírka: | 13,2 |
| Výška: | 42 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
