Stolová lampa Flossi 8812 antická mosadz
Kód: 180414
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250388120 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo FLOSSI v klasickom štýle. S vypínačom na kábli. Biele tienidlo so zlatým lemovaním. |
| Šírka: | 16 |
| Výška: | 32 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | bronzová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | FLOSSI |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
