Stolová lampa Ferb 74002 čierna
Kód: 222680
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| EAN: | 5996595740023 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo na žiarovku 1x max25W E14. |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 43 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 25W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + drevo |
| Farba: | čierna + drevo |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Ďalšie údaje: | dĺžka kábla 150 cm |
| Séria: | FERB |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
