Stolová lampa Clip 4356 biela
Kód: 200585
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové kancelárske |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 5998250343563 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stolové svietidlo CLIP, uchytenie pomocou štipca. S vypínačom na kábli. |
| Šírka: | 10,5 |
| Výška: | 15 |
| Hmotnosť: | 0,7 |
| Závit: | E14 / R50 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | plast |
| Farba: | biela |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | CLIP |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
