Stolová lampa Basil 5384 chróm
Kód: 211570
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Svietidlá stolové dekoratívne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2 kg |
| EAN: | 5998250353845 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo BASIL. Kovová konštrukcia farby matného chrómu s plastovým doplnkom v imitácii strieborného dubu. S vypínačom na svietidle. Na žiarovku 1x max 10W E14. |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 32 |
| Hmotnosť: | 2 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 10W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | chróm matný |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | BASIL |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
