Stojacia lampa Soren 4189 drevo
Kód: 195455
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické stojacie svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4.5 kg |
| EAN: | 5998250341897 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo SOREN, drevená konštrukcia, textilné tienidlo. S vypínačom na kábli. |
| Šírka: | 40 |
| Výška: | 134 |
| Hmotnosť: | 4,5 |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 1x max 60W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | drevo + textil |
| Farba: | biela + drevo |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
