Stojacia lampa Fabian 5246 čierna
Kód: 215908
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Rustikálne stojacie svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.5 kg |
| EAN: | 5998250352466 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo FABIAN, tienidlo z kovovej mriežky, s detailom z bukového dreva. S vypínačom na kábli. |
| Šírka: | 34,5 |
| Výška: | 168 |
| Hmotnosť: | 2,5 |
| Farba: | čierna + drevo |
| Závit: | E27 |
| Watáž: | 2x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + drevo buk |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | FABIAN |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
