Stojacia lampa Aristeo 2196 čierna
Kód: 218946
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické stojacie svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5998250321967 |
| Značka: | RABALUX |
| Šírka: | 25 |
| Výška: | 171 |
| Závit: | E27 |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo ARISTEO. |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | čierna |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ARISTEO |
| Ďalšie údaje: | kábel dlhý 190cm, s vypínačom na kábli |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
