Stojacia lampa Action 4020 strieborná/fialová
Kód: 189867
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Klasické stojacie svietidlá |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4 kg |
| EAN: | 5998250340203 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Stojacie svietidlo ACTION. Kovová konštrukcia striebornej farby, plastové tienidlá. S vypínačom na kábli. Na žiarovky E27/ 1x max. 100W + E14/ 1x max. 25W. |
| Šírka: | 24,2 |
| Výška: | 178 |
| Závit: | E27 + E14 |
| Watáž: | E27/ 1x max. 100W + E14/ 1x max. 25W |
| Napätie: | 220-240V / 50-60Hz |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + plast |
| Farba: | fialová |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | ACTION |
| Hmotnosť: | 4,0 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
