Luster Oberon 5338 káva
Kód: 211122
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre rustikálne a industriálne |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1.5 kg |
| EAN: | 5998250353388 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Závesné svietidlo OBERON, kovová konštrukvia kávovej farby, tienidlo z jantárového skla. |
| Šírka: | 10 |
| Výška: | 120 |
| Hmotnosť: | 1,5 |
| Závit: | E14 |
| Watáž: | 1x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | hnedá |
| Žiarovky v balení: | nie |
| Séria: | OBERON |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
