Luster Ninelle 3598 krištáliky
Kód: 213687
Kvalita na prvom mieste

Overené značky a výrobcovia

Rýchla doprava po celej SR

Široký výber sortimentu
Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lustre kryštáľové |
|---|---|
| Hmotnosť: | 6 kg |
| EAN: | 5998250335988 |
| Značka: | RABALUX |
| Obchodný text: | Krásne sklenené prisadené svietidlo NINELLE, dymové tienidlo a číre krištáliky |
| Šírka: | 35,5 |
| Výška: | 35,5 |
| Hmotnosť: | 6 |
| Závit: | G9 |
| Watáž: | 6x max 40W |
| Napätie: | 220-240V |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Materiál: | kov + sklo |
| Farba: | chróm + dymová |
| Séria: | NINELLE |
| Žiarovky v balení: | nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
